Naprawa komputerów, serwis laptopów Poznań Morasko

  • Serwis komputerowy mieszczący się w Poznaniu obsługuje także część miasta pod nazwą Morasko.
  • Naprawa laptopów, serwis komputerów stacjonarnych w Poznań Morasko.
  • Serwis tabletów, rootowanie smartfonów, wymiana ekranów i dotyków w Poznań Morasko.

Zapraszam do serwisu komputerów i laptopów znajdującego się w poniższej lokalizacji.

Serwis komputerowy Poznań Morasko → adres:

LepszySerwis.pl ⚡ Serwis komputerowy / naprawa laptopów
ul. Józefa Paczoskiego 17
61-606 Poznań

Naprawa laptopów Poznań Morasko → kontakt telefoniczny:

Bartłomiej Speth
503 896 447
Poniedziałek – Piątek: 09:00-20:00
Sobota: 09:00-18:00

Osiedle Morasko zajmuje powierzchnię 18,03 km2 o gęstości zaludnienia 106,32 os./km2, a jego całkowita liczba mieszkańców to 1917.

Morasko (niem. Nordheim) – peryferyjna część Poznania, w osiedlu Morasko, położona przy północnej granicy miasta. Zajmuje dość duży, ale słabo zurbanizowany teren. Od zachodu i północnego zachodu graniczy z podpoznańskim Suchym Lasem, prężnie rozwijającym się ośrodkiem jednorodzinnego budownictwa mieszkaniowego (Aleksandrowo). Od północnego wschodu i wschodu z dzielnicą Radojewo, od wschodu z dzielnicą Umultowo. Od południa część Moraska zwana Huby Moraskie graniczy z Piątkowem, dużą dzielnicą zabudowaną wielopiętrowymi blokami.

LepszySerwis.pl to profesjonalny serwis komputerowy z Poznania, oferujący szeroki zakres usług IT. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możemy zapewnić naszym klientom pełen komfort i zadowolenie z korzystania z naszych usług. Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne, takie jak: naprawa komputerów, serwis laptopów, instalacja systemów operacyjnych, ochrona antywirusowa, optymalizacja systemów, tworzenie kopii bezpieczeństwa danych. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów 6 dni w tygodniu.

źródło: wikipedia