Naprawa komputerów, serwis laptopów Poznań Ogrody

  • Serwis komputerowy mieszczący się w Poznaniu obsługuje także część miasta pod nazwą Ogrody.
  • Naprawa laptopów, serwis komputerów stacjonarnych w Poznań Ogrody.
  • Serwis tabletów, rootowanie smartfonów, wymiana ekranów i dotyków w Poznań Ogrody.

Zapraszam do serwisu komputerów i laptopów znajdującego się w poniższej lokalizacji.

Serwis komputerowy Poznań Ogrody → adres:

LepszySerwis.pl ⚡ Serwis komputerowy / naprawa laptopów
ul. Józefa Paczoskiego 17
61-606 Poznań

Naprawa laptopów Poznań Ogrody → kontakt telefoniczny:

Bartłomiej Speth
503 896 447
Poniedziałek – Piątek: 09:00-20:00
Sobota: 09:00-18:00

Osiedle Ogrody zajmuje powierzchnię 1,95 km2 o gęstości zaludnienia 3383,59 os./km2, a jego całkowita liczba mieszkańców to 6598.

Ogrody ograniczają ulice Żeromskiego, Przybyszewskiego, Świętego Wawrzyńca, Bukowska i Polska. Nazwa dzielnicy pochodzi od otwartego w 1925 Ogrodu Botanicznego. Centralny punkt Ogrodów stanowi pl. Ludwika Waryńskiego, na którym znajduje się najwięcej sklepów oraz jeden z największych w mieście punktów przesiadkowych komunikacji publicznej. W części od pl. Waryńskiego w kierunku centrum w większości zabudowę stanowią bloki. Natomiast od pl. Waryńskiego w kierunku Smochowic i Krzyżownik są to w znakomitej większości domki jednorodzinne.

Nasz serwis komputerowy w Poznaniu to miejsce, w którym można liczyć na profesjonalną obsługę. Zapewniamy szeroki zakres usług IT, dzięki czemu możemy pomóc w naprawie komputerów, laptopów, serwisie smartfonów i tabletów. Instalujemy także systemy operacyjne, zabezpieczamy przed wirusami i optymalizujemy działanie komputerów i laptopów. Ponadto, oferujemy kompleksowe doradztwo w zakresie konfiguracji nowych i rozbudowy używanych komputerów. Jeśli szukasz fachowej pomocy w dziedzinie IT, to nasz serwis komputerowy jest idealnym miejscem dla Ciebie.

źródło: wikipedia