Naprawa komputerów, serwis laptopów Poznań Świerczewo

  • Serwis komputerowy mieszczący się w Poznaniu obsługuje także część miasta pod nazwą Świerczewo.
  • Naprawa laptopów, serwis komputerów stacjonarnych w Poznań Świerczewo.
  • Serwis tabletów, rootowanie smartfonów, wymiana ekranów i dotyków w Poznań Świerczewo.

Zapraszam do serwisu komputerów i laptopów znajdującego się w poniższej lokalizacji.

Serwis komputerowy Poznań Świerczewo → adres:

LepszySerwis.pl ⚡ Serwis komputerowy / naprawa laptopów
ul. Józefa Paczoskiego 17
61-606 Poznań

Naprawa laptopów Poznań Świerczewo → kontakt telefoniczny:

Bartłomiej Speth
503 896 447
Poniedziałek – Piątek: 09:00-20:00
Sobota: 09:00-18:00

Osiedle Świerczewo zajmuje powierzchnię 3,94 km2 o gęstości zaludnienia 3611,68 os./km2, a jego całkowita liczba mieszkańców to 14230.

Świerczewo położone jest przy południowej granicy miasta Poznania, na wschód od Strumienia Junikowskiego oraz zachód od potoku Górczynka, między Dębcem a Górczynem. Obecnie jest to największe osiedle o zabudowie jednorodzinnej w Poznaniu. Osiedle obejmuje obszar wyznaczony następującymi granicami:

  • od wschodu: linią kolejową Poznań – Luboń od jej przecięcia z linią kolejową Górczyn – Starołęka do Górczynki;
  • od południa: wzdłuż południowej granicy miasta od potoku Górczynka do Strumienia Junikowskiego i dalej wzdłuż tego Strumienia do ulicy Pszczyńskiej;
  • od zachodu: ulicą Pszczyńską od Strumienia Junikowskiego do ulicy Leszczyńskiej, następnie ulicą Leszczyńską do ulicy Głazowej, dalej tą ulicą do ulicy Przełęcz, następnie ulicą Przełęcz do linii kolejowej Górczyn – Starołęka;
  • od północy: wzdłuż linii kolejowej Górczyn – Starołęka od przedłużenia ulicy Przełęcz do przecięcia z linią kolejową Poznań – Luboń.

Nasz serwis komputerowy w Poznaniu zajmuje się naprawą komputerów, laptopów, serwisem smartfonów oraz tabletów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym problemem. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dlatego też cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów. Jeśli potrzebujesz pomocy, zapraszamy do kontaktu – postaramy się jak najszybciej rozwiązać Twój problem.

źródło: wikipedia