Drukowanie zdjęć w domu w jakości laboratoryjnej to kusząca opcja, tym bardziej gdy masz możliwość wpływu na to jak druk ostatecznie będzie wyglądał. Mam tu na myśli finalne dostosowanie obrazu tudzież ewentualne poprawki do ponownego wydruku, jeśli dane zdjęcie nie jest satysfakcjonujące na papierze. W takim przypadku mała poprawka (jasność / nasycenie) i można drukować ponownie.

Drukarka termosublimacyjna Canon Selphy CP 400 / 1000 – sterowniki, Windows 10 drivers

Od kilkunastu lat używam drukarek termosublimacyjnych Canon z serii Selphy. Od początku była ze mną drukarka Canon Selphy CP400, której używałem dość intensywnie nawet pod kontrolą Microsoft Windows 10 pomimo, że nie jest już obsługiwana przez ten system operacyjny (mam jednak drivery). Niestety obecnie już odmówiła posłuszeństwa (nie wciąga papieru) i musiałem zamienić ją na powystawową drukarkę Canon Selphy CP1000.

Nowa drukarka termosublimacyjna to nowa jakość i mam nadzieję, że będzie służyć dobrze przez kolejne lata 🙂 Poniżej załączam sterowniki (drivery) do drukarek Canon Selphy CP400 oraz Canon Selphy CP1000.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *