Od paru lat seriale opanowały rynek filmowy. Nie da się ukryć, że często kolejne odcinki są lepsze niż niejeden film pełnometrażowy. Stwierdzenie powiedz mi jaki serial oglądasz, a powiem ci kim jesteś jest całkiem na miejscu w dzisiejszym świecie. Problem pojawia się gdy seriali, które oglądasz jest zbyt dużo.

Śledź seriale na smartfonie z aplikacją na system Android

Sam w pewnym momencie zacząłem mieć duży kłopot z tym, że zapominałem kiedy i co oglądałem, na czym skończyłem i kiedy będzie (lub nie) kolejny odcinek serialu jaki obecnie oglądam. Często jest też tak, że oglądam kilka na raz i wtedy robi się jeszcze większe zamieszanie.

TV Show Tracker – kiedy następny odcinek serialu ?

Z pomocą przychodzi aplikacja TV Show Tracker, dzięki której możemy na bieżąco śledzić „nasze seriale”. Po zdefiniowaniu oglądanych seriali wiemy, który ile ma sezonów, ile widzieliśmy czy kiedy będzie kolejny odcinek lub sezon.

TV Show Tracker to z pewnością nie jest jedyna i może najlepsza aplikacja na telefon, ale mi bardzo przypadła do gustu swoją użytecznością i nie przesadzoną komplikacją. Nie będę ukrywał, moim zdaniem warto zainwestować kilkadziesiąt złotych w odblokowanie wszystkich funkcji. Dopiero w tym momencie oprogramowanie pokazuje na co je stać i nie zamęczy nas wyświetlanymi reklamami.

A ty czego używasz i czy używasz aplikacji do śledzenia swoich seriali ?


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *